Nowoczesne laboratorium

W naszym nowoczesnym laboratorium opracujemy specjalnie dla Ciebie innowacyjny, ekologiczny produkt chemiczny, dobierając dla niego odpowiedni skład, zapach i kolor. 

  • Będzie on bardziej innowacyjny od wyrobów, które oferuje Twoja konkurencja. 
  • Szybko stanie się rozpoznawalny na rynku.
  • Spełni nie tylko twoje oczekiwania, ale również potrzeby twoich wymagających klientów. 

To właśnie z Twoją marką zaczną być kojarzone wysokiej jakości produkty przyjazne dla środowiska. Innowacyjne, w 100% bezpieczne w użytkowaniu, a przy tym niezwykle skuteczne. 


Drugim filarem naszej działalności jest szeroko pojęte doradztwo chemiczne. 

Zapewnimy Ci niezbędne wsparcie w zakresie bezpieczeństwa w obrocie i stosowaniu substancji i mieszanin chemicznych w ramach rozporządzeń REACH i CLP na terenie Unii Europejskiej. 

Jesteś producentem? Importerem? A może dalszym użytkownikiem? Nasze usługi kierujemy do wszystkich uczestników rynku, zatem z przyjemnością pomożemy również Tobie!

Nasze działania cechuje rzetelność i profesjonalizm. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie przyjrzymy się Twoim potrzebom i oczekiwaniom, następnie zaś, w porozumieniu z Tobą, opracujemy optymalny plan działania. Gwarantujemy nie tylko zachowanie najwyższych standardów, ale również lojalność oraz dyskrecję. 


Kontakt

Nie czekaj - już dziś skontaktuj się z naszym biurem i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 

biuro: +48 77 474 91 91

e-mail: biuro@innovia.pl